Львівське дербі між ФК “Львів” та ФК “Рух” завершилось нічиєю

28 квітня 2021 Львів, Спорт
Share Button
Фото із відкритих джерел
У перенесеному матчі 18-го туру Прем'єр-ліги "Львів" і "Рух" не виявили сильнішого.

Матч закінчився із рахунком – 1:1.

У першому таймі зустрічі гравці ФК “Львів”  контролювали гру і створили кілька небезпечних моментів. Один з таких привів до забитого голу. Екс-гравець “Руху” Ернест з гострого кута сильно пробив в дальній кут і прошив ворота Бандури.

У другій половині гри “Рух” став грати більш інтенсивно і на 52-й хвилині заробив пенальті. До м’яча підійшов Кондраков і впевнено переграв Ільющенкова – 1:1. На 57-й хвилині правий захисник “Львова” отримав червону картку та залишив команду у меншості. Після вилучення гра переважно проходила в центрі поля і завершилася нічиєю.

“Львів” ще на один пункт наблизився до остаточної гарантії виступів у Прем’єр-лізі у сезоні 2021/22. Тим часом “Рух” відірвався від аутсайдера “Миная” на три очки і теж зберігає шанси залишитися в УПЛ.

На матчі була присутня вся політична еліта Львівщини, скликана президентом “Руху” Григорієм Козловським на добровільно-примусовій основі.