Львівські активісти відстояли «Горіховий гай»

21 листопада 2019
Share Button
Фото: Фейсбук
На сесії Львівської міськради проголосували за встановлення чітких меж парку, які не можна забудовувати.

Депутати підтримали електронну петицію «Збереження парку «Горіховий Гай» (не дати забудувати парк)», яка набрала необхідні для розгляду на сесії 500 голосів лише за три дні.

«Нещодавно, 15.10.2019 активні мешканці виступили проти підготовки до забудови парку “Горіховий Гай“, який межує з вулицями Куликівською, Сміливих та Околичною. В цьому парку вже активно ведуться обкопування зі всіх сторін і тягнуть високовольтний кабель для будівництва будинку! Дозвіл № 10-03 на тимчасове порушення благоустрою для влаштування будівельного майданчику підписав заступник голови Франківської районної адміністрації І. Савки, – йшлося у тексті петиції авторства Дмитра Блондіна. – У цьому парку багато молодих людей, які займаються велоспортом, і кожен з них, і всі мешканці Львова можуть позбутись ще одного парку нашого міста. Просимо міську владу вплинути на це питання і не допустити продовжувати будувати в цьому парку!»

Міськрада встала на бік активістів, погодившись, що «Горіховий гай» потрібно зберегти, а будь-яке будівництво в його межах є неприпустимим.

«Активна та свідома громада – це запорука прозорої та ефективної роботи влади, – так прокоментував ситуацію для ІП Діло громадський активіст Ігор Кідик, який від початку відстоював парк. –  Адже питання підняли небайдужі люди і, попри супротив чиновників довели справу до кінця. Порядок у місті залежить від кожного з нас».

Ігор Кідик також зауважив, що у Львові є ще не один парк і сквер, який не має чітко визначених меж, а отже є ризик, що спритний забудовник з допомогою чиновників зможе «відкусити» для себе шматок ласої землі. «Щоб цього не сталося, мусимо перевірити інші об’єкти зеленої зони».

Читайте також: Львів’яни взялись активно захищати «Горіховий Гай» від забудовників

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі