Львівські депутати залишили журналістів Садового без опалення

28 липня 2021 Львів
Share Button
Сьогодні, 28 липня, на засіданні постійної Комісії фінансів та планування бюджету Львівської міськради розглянули прохання управління інженерного господарства ЛМР погодити титульний список щодо плану використання коштів, виділених з бюджету розвитку у 2021 році для ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Йдеться про реконструкцію газових котельних на вул. Лесі Українки 15, пл. Галицькій 15, вул. Стецька 5, та парових котельних на вул. Козельницькій 5, які є у комунальній власності.

Частина членів депутатської комісії заявила, що не даватиме гроші з міського бюджету на ремонт котельні на пл. Галицькій 15, оскільки там у всіх приміщень є орендарі – комерційні установи, які мають це зробити. Вартість робіт за цією адресою складає близько 3 млн грн.

Саме тут розташовані редакції, що входять до медіахолдингу ТРК «Люкс»: Zaxid.net, радіо «Люкс ФМ», сайт 24 каналу та портал Футбол 24. Зазначимо, що ТРК «Люкс» належить дружині міського голови Львова Катерині Кіт-Садовій. Також тут знаходиться управління комунальної власності Львівської міськради, яке займає частину другого поверху.

Члени комісії влаштували голосування по кожному з об’єктів окремо, та підтримали усі пункти цього питання, крім адреси пл. Галицька 15.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що для офісів львівських громад закуплять кулери без холодильників по 5, 5 тисяч гривень.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі