Львівські компанії презентують себе на виставці в Дубаї

10 жовтня 2021 Львів, Світ
Share Button
Фото ЛОДА
З 1 жовтня цього року і до 31 березня 2022 року у Об’єднаних Арабських Еміратів триватиме всесвітня виставка ЕКСПО 2020.  

ЕКСПО 2020  – це найбільш престижні іміджеві виставкові заходи у світі, на яких країни-учасниці демонструють унікальність своїх культур та національну ідентифікацію, свій економічний та науково-технічний потенціал.

Про це повідомили у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Цьогоріч у виставці бере участь компанія з Львівщини – ТОВ «Прана Платінум». ТОВ «Прана Платінум» представляє стенд розумної вентиляції PRANA. Відвідувачі виставки можуть протестувати всі функції рекуператора у дії.

ТОВ «Прана Платінум» – автор та виробник енергоефективного обладнання для вентиляції та кліматизації приміщень. Рекуператори забезпечують ефективний повітрообмін для здорового дихання людей та допомагають суттєво зменшити енерговитрати будівель по всьому світу.

Експортують свій продукт до Азербайджану, Бельгії, Великобританії, Грузії, Естонії, Італії, Казахстану, Латвії, Литви, Португалії, Румунії, Сербії, Словаччини, Туркменістану та Угорщини.

На виставці презентує свої товари ще одна компанія із Львівщини – EdPro.ua. Це український виробник обладнання для освіти, зокрема інтерактивних панелей, набору для проведення лабораторних та демонстраційних робіт з курсу електрики та магнетизму в школах Amperia EdPro, дистриб’ютор 3D-принтерів Snapmaker та програмного забезпечення mozaBook, видавець інтерактивних книг та методичних посібників.

На виставковому стенді EdPro представлено інноваційний проєкт Amperia – набір для проведення 100% лабораторних та демонстраційних робіт з курсу електрики та магнетизму в школах, який є  єдиним освітнім проєктом серед інших представлених в українському павільйоні.

Окрім того, досягненнями компанії є:

– Інтерактивна панель EdPro Touch – прилад, що поєднує в собі функціонал проєктора, маркерної дошки, комп’ютера, планшета та телевізора в надміцному протиударному корпусі;
– Термальний сканер EdPro – прилад для безконтактного вимірювання температури у різних закладах: освітніх, медичних, коворкінгах;
– 3D-принтер Snapmaker – Три в одному: 3D-принтер, випалювач лазером та CNC станок;
– MozaBook — ексклюзивна освітня платформа – навчання за цифровими підручниками з інтерактивними 3D-моделями, освітніми відео та цікавими завданнями. Інтерактивний програмний комплекс mozaBook отримав гриф «cхвалено для використання у навчально-виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладах» згідно з чинним законодавством України.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі