Львівські лікарі повернули зір жінці, яка осліпла під час вагітності

16 травня 2022, 18:58
Share Button
Фото: Перше медичне об'єднання міста Львова
Коли лікарі зняли з очей Наталі пов’язки, вона проплакала годину. Жінка затуляла очі від яскравого світла і не могла повірити в те, що бачить найрідніших. Діти і чоловік плакали разом з нею.

Наталя почала втрачати зір ще у дитинстві. Діагноз “вроджена катаракта обох очей” їй поставили в рідному Донецьку. Народивши першу донечку, жінка ще бачила тіні та розрізняла яскраві кольори. Вже під час вагітності другою – три роки тому – осліпла повністю, повідомили в Першому медичному об’єднанні Львова.

“Грошей на заміну кришталиків, які подарували б їй зір, родина не мала. Доньку Наталя змушена була пізнавати завдяки дотикам і запахам. В останню мирну ніч – 23 лютого – жінка народила ще одну дитину, яку теж ризикувала ніколи не побачити”, — пишуть лікарі.

Однак евакуйована з трьома дітками Наталя потрапила до лікарні св. Луки у Львові. Там, у відділенні офтальмології, їй запропонували безоплатну операцію. Дороговартісні імпланти для жінки придбали благодійники. Зір жінці відновили, розповідають у лікарні.

Зараз Наталя проходить реабілітацію. Після повного одужання жінка планує піти вчитися – хоче стати соціальним працівником і допомагати іншим.

Фото: Перше медичне об’єднання міста Львова

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі