Львівські лікарі прооперували туриста, який пробув дві доби у горах на Закарпатті

18 січня 2021 Життя, Львів
Share Button
Фото: ДСНС України
Львів'янина, якого дві доби шукали у горах на Рахівщині (Закарпаття), прооперували. Нині 25-річний чоловік лікується в Львівському опіковому центрі. Турист отримав обмороження пальців на ногах і руках.

Про це інформує Zaxid.net.

25-річний Стефан, якого дві доби шукали в горах на межі України і Румунії, перебуває у восьмій клінічній лікарні Львова. Його ще в суботу, 16 січня, перевезли з Рахова до Львова. У нього обмороження пальців на руках та ногах.

Зараз стан пацієнта задовільний, наголошують лікарі. Проводять хірургічні етапи в лікуванні, які вимагають відновлення мікроциркуляції пальців: нежиттєздатні частини шкіри видаляють.

«Загроза ампутації завжди є, але у пацієнта стан задовільний. Питання про ампутацію не стоїть на цей момент. Проводяться етапні некротомії, тому що коли є відмороження, то тканини неживі є, вони вже є обморожені. Немає кровопостачання, немає реакції. І ці неживі тканини виступають токсинами для організму, тому їх треба забирати», – прокоментував в.о. генерального директора восьмої клінічної лікарні Василь Трунквальтер.

Нагадаємо, 25-річного львів’янина знайшли у румунських горах. Він загубився під час самостійного сходження на гору Піп Іван Мармароський в негоду. Два дні закарпатські рятувальники прочісували гірську місцевість в хуртовину і 15-градусний мороз. Виявили заблукалого туриста волонтери з добровільного рятувально-пошукового поста у Мармаросах за півкілометра від кордону на румунській стороні.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі