Львівські лікарі врятували 4-річну дівчинку, яку годину шматувала собака

08 квітня 2022, 12:58 Львів
Share Button
Фото ілюстративне
Чотирирічну дівчинку Єву, яку батьки з початком війни вирішили відправити до бабусі в село, цілу годину шматувала бельгійська вівчарка.

Про це повідомили у львівському “ОХМАТДИТІ”.

До лікарні дитину привезли у вкрай важкому стані, з множинними рвано-кусаними ранами голови, обличчя, рук, ніг, тулуба тощо.
Про це повідомила завідувачка реанімаційного відділення Віра Приймакова.
«За її життя спочатку боролися наші лікарі-реаніматологи, а після стабілізації стану, п’ятьма лікарями-хірургами було проведено 6-годинне оперативне втручання з первинної хірургічної обробки ран з зупинкою кровотечі», – розповіла вона.
Зі слів мами дівчинки Вікторії, коли почалася війна, вони прийняли рішення, що у селі у бабусі Валі їй буде спокійніше. Проте, на жаль, помилилися. Коли бабуся давала їсти собаці, вона вирвалася на волю з-загорожі і мчала 100 метрів націлено на дитину. Від страху бабці Валі відняло ноги і рятувати дівчинку вона вже повзла на колінах. Проте не змогла роз’єднати. Собака нещадно кусала дитину, рвучи на ній одяг, кусаючи руки бабці.
«Бабуся з Євою, мені так здається, на деякий час втратили свідомість, коли Берта продовжувала дитину кусати. Їх врятував мобільний телефон, який задзвонив. Мама доповзла до нього, передзвонила сусіду і сказала, що їх кусає Берта. Сусід прибіг і застрілив її. Дитина лежала в шоковому стані, без одягу, пошматована. Кажуть, що лікар швидкої допомоги, який віз дитину до Охматдиту дорогою плакав», – розповідає Вікторія.
Зі слів заступника медичного директора з хірургічної роботи Богдана Мальованого, дівчинка уже переведена в хірургічне відділення лікарні на подальше лікування та готується до наступних етапів пластичних операцій. «Скільки буде цих операцій – все залежить від того, як заживатимуть рани», – додав хірург.
Єва дуже розумна, весела та комунікабельна дитина. Зараз з нею також працює психолог. «Єва боїться лежати на животі, кричить, що її кусає Берта, бо в такому положенні вона її кусала. Але в іншому вона дуже молодець, не боїться розказувати про те, що з нею сталося і це дуже важливо», – розповідає Вікторія.
Зі слів мами, на своє день народження Єва попросила найменшого у світі песика.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі