Львівські лікарі врятували чоловіка, який впав з дванадцятиметрової висоти

12 жовтня 2021 Життя, Здоров'я, Львів
Share Button
Фото: Центр травми
У чоловіка було діагностовано відкриту черепно-мозкову травму, перелом лобної кістки, забій головного мозку, травматичний звих лівого стегна, закритий перелом головки стегнової кістки.

У восьмій лікарні Львова врятували 42-річного чоловіка, який отримав травму під час падіння з 12-метрової висоти, інформує 10 жовтня Центр травми у Фейсбуці.

Зазначається, що на момент поступлення до медзакладу у чоловіка діагностовано відкриту черепно-мозкову травму, перелом лобної кістки, забій головного мозку, травматичний звих лівого стегна, закритий перелом головки стегнової кістки.

«Пацієнту в операційній бригада медиків стабілізувала критичні пошкодження, які загрожували життю. Через декілька днів настав момент прийняття складного рішення – Яким чином лікувати перелом головки стегнової кістки? Враховуючи молодий вік пацієнта, важкий фізичний характер роботи по професії, було прийнято рішення про ідеальне відновлення структури кістки», – йдеться в повідомленні.

В процесі оперативного лікування застосовано складний модифікований хірургічний доступ (Direct anterior approach) та використано спеціальні титанові імпланти (гвинти Герберта). Це дало можливість активізувати пацієнта на наступний день після операції і продовжити процес одужання та лікування вдома не будучи прив‘язаним до ліжка.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі