Львівські лікарі врятували евакуйованих з Києва немовлят-близнюків

26 квітня 2022, 19:57 Львів
Share Button
Діанка та Софійка з мамою
Близнючки Діанка та Софійка поступили до львівського "Охматдиту" вкрай важкому стані – в обох бронхолегенева дисплазія та двобічна пневмонія. Стан їх здоров’я погіршився внаслідок сидіння у підвалі та евакуації потягом до Львова ще на початку війни.
Дівчатка народилися у Києві на 24 тижні вагітності, довго перебували у пологовому будинку, а потім були переведені у київський «Охматдит».
«Якраз почалася війна і, коли бомбили Київ, нам доводилося спускатися у підвал. Там було багато дітей – хтось пчихне, хтось кашляне, у когось температура і, якщо для звичайних дітей це нічого страшного, то для моїх недоношених дівчаток – це могло бути смертельним. Їх стан погіршувався, Діанка почала задихатися, тому я прийняла рішення терміново потягом евакуюватися до Львова», – згадує мама Катя.
“8 березня діти вже знаходилися у реанімації львівської лікарні, після стабілізації стану були переведені у педіатричне відділення. А сьогодні, 26 квітня,  ми вже вітали наших дівчаток із випискою. Вони здолали довгий і не легкий шлях від свого народження до сьогодні. Але перемогли і мріють повернутися додому”, – повідомляють у львівському “Охматдиті”.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі