Львівські лікарі врятували однорічну дівчинку, яка проковтнула перстень

22 вересня 2021 Львів
Share Button
Фото лікарні
Лікарі майже дві години діставали перстень. Їм вдалось його витягнути без операції. Дитина почувається добре, і її вже відпустили додому.

Як повідомили в Львівській обласній дитячій клінічній лікарні “Охматдит”, 1-річна дівчинка випадково проковтнула дитячий перстень.

“Дві сестрички гралися, в якийсь момент менша спробувала перстеник на зуб, старша хотіла забрати його з рота сестрички і випадково проштовхнула його глибше”, – повідомили на сторінці лікарні у Фейсбуці.

На рентгені хірурги побачили, що перстень розірваний посередині, і має гострі кінці. Ситуація була складною, бо перстеник потрапив у дванадцятипалу кишку і частину кишки гострим краєм затягнув всередину.

“Перстень постійно зачіпався гострими краями за краї кишки, але нам вдалося дістати його без операції. Правда, маніпуляція була досить тривалою, ми з ним змагались близько 2 години”, – розповів лікар-ендоскопіст Марта Лучак.

У лікарні додали, що усі кукурудзяні палички з іграшками, конструктори та інші забавки краще давати дитині, коли вона підросте.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі