Львівські лікарі врятували життя священнику

15 лютого 2021 Львів
Share Button
Фото клініки
Другий день народження. Саме так отець Євген сьогодні називає своє життя після боротьби з хворобою, про яку навіть не підозрював. Адже ніколи не хворів та ні на що не скаржився. І враз – він поступає до нас із сильними болями по всьому животу.

Про це повідомляє Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова.

Медики в невідкладному порядку проводять обстеження та виявляють новоутвір товстого кишечника із ростом в просвіт кишки. Більше того, у нього розвинулась ще й кишкова непрохідність з проривом в черевну порожнину, що викликало перитоніт та септичний шок.

Ситуація – складна і вимагала негайного оперативного втручання. Отця Євгена Щирбу везуть в операційну для видалення злоякісного новоутвору та виведення кишки на передню черевну стінку. Це були необхідні заходи для порятунку життя, враховуючи стан пацієнта та важкий перитоніт.

Окрім того, в отця був нестабільний тиск, та команда медиків нашого Центру хірургії робила все можливе. Але прогнозувати, що буде далі – ніхто не брався, адже при таких станах, на жаль, виживають одиниці. І наче чудо – після трьох діб в реанімації чоловік дуже швидкими темпами почав одужувати. Більше того, сьогодні, майже два місяці після операції, всі обстеження доводять: метастаз немає, і всі лімфавузли чисті.

Звичайно, отець Євген буде проходити ще лікування хіміотерапією та на нього чекає ще одна операція – забирання сигмостоми (виведеної кишки на передню черевну порожнину). Проте він вірить, що найскладніше позаду.

«По вірі вашій буде вам», – каже отець та зазначає, що одужав, бо «попав» до справжніх фахівців та відчував підтримку й молитви рідних і всіх небайдужих.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі