Львівські урологи врятували 7-місячну дитину від втрати єдиної функціонуючої нирки

25 листопада 2020 Життя, Львів
Share Button
Фото ОХМАТДИТу
Урологи ОХМАТДИТу врятували 7-місячну дитину від втрати єдиної функціонуючої нирки, що вимагало б пересадки органу в майбутньому.

Про це повідомили на сторінці ОХМАТДИТу у Фейсбуці.

Маленькому пацієнту не змогли надати допомогу хірурги його «рідної» області. Не кожен лікар візьметься таку дитину оперувати, адже тут простору для маневрів просто немає – дитина може втратити єдину нирку під час операції. На жаль, ліву нирку уже не врятувати, а от за праву поборолися урологи Львівського ОХМАТДИТу, куди батьки у відчаї звернулися за допомогою. Місяць тому лікарі виконали хірургічне втручання підвищеної складності і їм все вдалося!

“Ми часто робимо операції з приводу гідронефрозу, але з однією ниркою це набагато складніше, тут ми не мали найменшого права на помилку. Операція пройшла успішно, все минуло без ускладнень. Дитина має шанс на повноцінне життя”, – розповіли урологи ОХМАТДИТу.

Фото ОХМАТДИТу

Тимурчик вже поїхав додому. А цього тижня маленький пацієнт з батьками приїжджав до своїх лікарів на контрольний огляд. Йому остаточно забрали дренажну трубку з нирки. На УЗД підтвердився добрий результат від проведеної операції! Дитина залишатиметься на контролі лікарів. До речі, у цьому році це вже третя дитина з єдиною функціонуючою ниркою, що була успішно прооперована. Ще одна дитина із сусідньої області і з подібними проблемами готується до хірургічної корекції.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі