Львівську мерію звинуватили у халатності при встановленні “Парку динозаврів”

13 січня 2022 Львів
Share Button
Фото з відкритих джерел
Львівське районне управління поліції відкрило справу за фактом службової недбалості під час розміщення на території парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького виставки "Парк динозаврів".

Про це стало відомо із кримінального провадження за ч.1 ст.367 КК, передає 368.media.

Заступник начальника слідчого відділу звернувся з клопотанням про надання тимчасового доступу до оригіналу договору про надання послуг № 08 від 13 травня минулого року, укладеного між фізичною особою підприємцем та комунальним підприємством щодо надання послуг з розміщення виставки “Парк динозаврів” на території Львівського центрального парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького, а також до інших документів.

Клопотання мотивоване необхідності проведення судових експертиз, у тому числі почеркознавчої експертизи у рамках розслідування кримінальної справи № 12021141360000494, відкритої за ч.1 ст. 367 КК – службова недбалість.

Зазначимо, що виставку “Парк динозаврів” було відкрито з 21 серпня по 31 жовтня 2021 року на території парку культури та відпочинку у Львові. Як запевняють організатори, виставка є “найбільшим парком динозаврів в Україні”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі