Львівську обласну раду закликали не «дерибанити» мисливські угіддя на Львівщині

08 липня 2021, 16:31 Життя, Львів, Політика
Share Button
Ілюстративне фото
13 липня на сесії Львівської обласної ради розглянуть питання надання у користування мисливських угідь трьом мисливським господарствам.

У фракції «За майбутнє» вважають, що розгляд цих питань суперечить інтересам громад.

Мова йде про такі питання порядку денного:

  1. Про надання в користування мисливських угідь у Львівській області громадській організації «Товариство мисливців і рибалок «Фазан».
  2. Про надання в користування мисливських угідь у Львівській області ТзОВ «Мисливське господарство «НАДБУЖЖЯ».
  3. Про надання в користування мисливських угідь у Львівській області державному підприємству «Стрийське лісове господарство».

Як пояснила секретар екологічній комісії ЛОР Анастасія Пляцок, під час розгляду цих питань на комісії не було досягнуто згоди всіх членів комісії, а також були зауваження від представників громадськості.

«Наприклад, на частину угідь, що пропонується надати «Товариству мисливців і рибалок «Фазан», претендує й державне мисливське господарство «Стир». Щодо «Мисливського господарства «НАДБУЖЖЯ», то минула каденція обласної ради відмовила їм у наданні угідь, але вони звернулись до суду, який зобов’язав обласну раду розглянути питання знову», – наголосила депутатка.

Додамо, що стосовно керівника Стрийського лісового господарства, яке також претендує на мисливські угіддя, порушено кримінальну справу за незаконне відчуження земельних ділянок лісового фонду для видобування піску біля Миколаєва, що завдало державі 24 млн грн збитків.

У фракції «За майбутнє» вважають, що надання мисливських та рибальських угідь у постійне користування повинно вирішуватись конкурентним шляхом, на публічному аукціоні.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі