Львівську школу назвали в честь відомого олімпійця

18 червня 2021 Життя, Львів
Share Button
Дитячо-юнацьку спортивну школу № 9 м. Львова перейменували на комунальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа імені Георгія Прокопенка» на честь срібного призера XVIII Олімпійських ігор (1964) та триразового чемпіона Європи з плавання (1962 та 1966)
Відповідне рішення 17 червня було погоджено на сесії Львівської міської ради.
Як повідомляє пресслужба Львівська міська рада, з метою вшанування визначних спортсменів та тренерів Львова та їх внеску у розвиток спорту управлінням спорту було ініційовано змінити назви підпорядкованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Задля вибору гідних претендентів, на честь яких будуть названі ДЮСШ, управлінням спорту було проведено зустрічі із спортивним середовищем та опрацьовано пропозиції щодо зміни назв дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
У засіданні щодо перейменування шкіл окрім працівників управління спорту брали участь: Іван Яремко – український спортивний журналіст, історик, архівіст та Оксана Вацеба – професорка, членкиня-кореспондентка УАН, почесна працівниця фізичної культури і спорту.
Напрацьовані пропозиції були подані трудовим колективам дитячо-юнацьких спортивних шкіл на розгляд та затвердження.
За результатами проведених засідань трудових колективів в Управління спорту Львова надійшли копії протоколів із результатами голосувань, затвердженими назвами та новими пропозиціями.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі