Львівську та Луганську області хочуть з’єднати найдовшою у країні дорогою

24 грудня 2020 Життя, Політика
Share Button
Фото ілюстративне
Укравтодор має намір з’єднати Львівську та Луганську області єдиною магістраллю.

Про це повідомляють у пресслужбі автодору.

Новий маршрут М-30 Стрий — Ізварине об’єднає дві дороги міжнародного значення: М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка та М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине. Загальна довжина траси становитиме 1392,3 км.

План нової магістралі сьогодні оглянув Президент України Володимир Зеленський під час відкриття руху на балковому мості у Запоріжжі:

«Ми хочемо з’єднати Західну і Східну Україну трасою М-30. Назва буде до 30-річчя Незалежності України. Частина майбутньої траси була відновлена у цьому році. Частина буде відновлена у наступному році.

«Ми плануємо повністю завершити оновлення маршруту від Стрия до Покровська до 24 вересня 2021 року. За перший рік “Великого будівництва” оновили понад 200 км дороги М-12, у наступному основні роботи будуть зосереджені на М-04, яка зараз є найгіршою міжнародною дорогою України.

Зараз будь-який навігатор будує маршрут з Заходу на Схід через трасу М-06 та М-03, з появою М-30 – ми очікуємо збільшення трафіку на цьому напрямку щонайменше на 1,5 раза,» — додав голова Укравтодору Олександр Кубраков.

Наразі відновили понад 580 км майбутнього маршруту М-30. До кінця 2021 року відремонтують ще 750 км.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі