Львівську виправну колонію №48 виставили на аукціон

07 травня 2021, 13:13 Львів
Share Button
Львівська виправна колонія
У Львові виставили на аукціон виправну колонію №48, що за адресою вул. Хуторівка 2.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції.

«Кілька років тому, коли установа ще функціонувала, вона була наповнена усього на 40%. Тому Мін’юст прийняв управлінське рішення щодо доцільності консервації ДУ «Львівська виправна колонія (№48)» – з січня 2018 року вона не здійснює правозастосовні та правоохоронні функції відповідно до своїх основних завдань. Усіх засуджених тоді перевели до інших установ виконання покарань з відповідним режимом. Але, попри консервацію об’єкта, кошти на його утримання продовжували витрачатися з державного бюджету.

Саме тому нині ми виставляємо цю установу на аукціон, пропонуємо інвесторам придбати собі об’єкт з усіма підведеними комунікаціями і заразом – зробити свій фінансовий внесок у будівництво нової пенітенціарної інфраструктури України», – зазначив Денис Малюська.

Львівська виправна колонія №48 йде на приватизацію двома лотами: перший – об’єкти нерухомості, розташовані на земельній ділянці 10,6 га, зі стартовою ціною 132,7 млн грн.; другий – нерухоме майно, розміщене на 3 га землі, зі стартовою ціною 3,4 млн грн.

За словами Міністра юстиції, виправна колонія розташована просто у середмісті Львова. Тому цей об’єкт є надзвичайно перспективним активом для інвестицій у нерухомість або у створення бізнесового проекту.

«Це можуть бути й житлові забудовники, і девелопери комерційної нерухомості. Львів – туристичне місто, тому тут цілком може бути побудований, наприклад, туристичний центр, готель або спортивний комплекс. В будь-якому випадку, місцева громада отримає лише користь, а залучення інвестицій створить позитивний ефект для економіки», – переконаний Денис Малюська.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі