Львівський аеропорт планують здати у концесію

21 березня 2021, 10:00 Економіка, Львів
Share Button
Аеропорт Шарля де Голля в Парижі. Фото з відкритих джерел
Міністерство інфраструктури планує з наступного року розпочати процес передачі в концесію міжнародних аеропортів у Львові та Херсоні.

Про це розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій під час IV Українсько-німецького бізнес-форуму, повідомляє Укрінформ.

“Ми готуємо проєкти концесій аеропортів. Зараз ми говоримо про аеропорти у Львові та Херсоні – це будуть перші пілотні концесійні проєкти. Ми вирішили це розпочати (передачу в концесію – ред.) не в цьому році, а в наступному”, – розповів Криклій.

За його словами, нині “не найкращий час” для залучення інвесторів до таких проєктів.

Міністр зазначив, що відомство готується до переговорів з потенційними інвесторами та працює над інвестиційним атласом, в якому буде зібрано всю необхідну інформацію про концесійні можливості в Україні.

Мінінфраструктури розпочало процес передачі в концесію інфраструктурних об’єктів у 2020 році. У концесію було здано два перші порти – у Херсоні та в Миколаєві.

Окрім портів, міністерство також готує до передачі в концесію залізничні вокзали, аеропорти та працює над проєктами державно-приватного партнерства в дорожній сфері.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі