Львівський авіаційний завод передав ЗСУ відремонтований винищувач МІГ-29УБ

31 березня 2021 Львів
Share Button
Фото: Укроборонпром
Державне підприємство “Львівський державний авіаційно-ремонтний завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, передало Повітряним силам ЗСУ відремонтований навчально-бойовий винищувач МіГ-29УБ.

Як повідомляє пресслужба концерну “Укробронпром”, літак успішно пройшов випробувальні польоти та відбув в один із бойових підрозділів Збройних сил України.

МіГ-29УБ є навчально-бойовою модифікацією винищувача, що призначений для вишколу курсантів і вдосконалення бойових навичок досвідчених пілотів.

“Попри те, що наше підприємство потрапило у зону економічної турбулентності через відсутність державного оборонного замовлення та вимушені зупинки, пов’язані із пандемією Covid-19, своєчасне виконання зобов’язань перед замовниками та партнерами залишається незмінним пріоритетом для колективу”, – зазначив директор Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу Дмитро Матрунчик.

Зазначається, що ДП “ЛДАРЗ” – єдине підприємство в Україні, яке відновлює МіГ-29 для наших захисників. Винищувач МіГ-29 є основним бойовим літаком Повітряних сил України ЗСУ. Багатофункціональність МіГ-29 дає змогу використовувати його для виконання завдань протиповітряної оборони і для нанесення ударів по наземних цілях.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі