Львівський депутат вимагає заборонити TikTok в Україні

23 лютого 2021 Львів
Share Button
Фото ілюстративне
Тарас Подвірний, депутат з партії «За майбутнє» у Львівській обласній раді, ініціює звернення від облради до Уряду з вимогою заборонити доступ до соціальної мережі TikTok.

Про це йдеться на сторінці політсили у Facebook.

Причиною для цього депутат зазначає ситуацію з отруєнням та загибеллю тиждень тому школярок у Боярці, що на Київщині, внаслідок споживання 40 пігулок медикаментів. Крім цього, протягом тижня про схожий випадок повідомили в Умані. Пізніше стало відомо, що школярів до такого вчинку спонукало відео в TikTok.

Тарас Подвірний закликає колег-депутатів спільно ініціювати звернення до Уряду з вимогою обмежити на території України доступ школярів та осіб, які не досягнули повноліття доступу до соціальної мережі TikTok, яка несе пагубний вплив на наших дітей!

«Ці соціальні мережі не мають нічого спільно з нормальним розвиток дитини. Безглузді «челенджі», різноманітні види кібербулінгу та інше – якщо соціальна мережа не здатна фільтрувати подібний контент, то ми, як батьки, повинні домогтись обмеження цієї соціальної мережі в Україні. Також у школах повинні додатково впровадити уроки поведінки у соціальних мережах та виховні години протидії кібербулінгу», – заявив він.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі