Львівський медуніверситет зайняв перше місце серед медичних закладів за мінімальним прохідним балом

01 серпня 2021 Життя, Львів
Share Button
Фото: ЛНМУ імені Данила Галицького
ЛНМУ імені Данила Галицького – рекордсмен за конкурсним балом.

Про це повідомили на сайті Університету.

За результатами широкого конкурсу цьогоріч  наш Університет зайняв перше місце серед медичних закладів освіти України за мінімальним прохідним балом рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення за усіма конкурсними пропозиціями:

  • 221 Стоматологія – 198,900
  • 222 Медицина –180,744
  • 226 Фармація, промислова фармація – 189,977
  • 228 Педіатрія – 174,828

Єдиною державною електронною базою з питань освіти надано рекомендації до зарахування у повному обсязі за усіма конкурсними пропозиціями. Університет отримав усі заявлені 500 місць державного замовлення. Серед рекомендованих до зарахування 85% вступників (425 осіб)  поставили пріоритетом номер один Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького та отримали рекомендацію за першим пріоритетом.

Слід відзначити, що серед рекомендованих до зарахування за спеціальністю Медицина – 15 вступників з максимально можливим балом сертифікатів ЗНО – 200 балів, ще троє «сертифікатних відмінників» будуть зараховані на спеціальність Стоматологія.

Продовжує розширюватися географія вступників, які цьогоріч стануть студентами Університету – понад 60 відсотків з них не з Львівської області.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі