Львівський стендапер познущався над Небесною Сотнею під час виступу. Відео

03 лютого 2021 Кримінал, Львів
Share Button
Скріншот із відео
Львівський стендапер (стендап – жанр гумористичних виступів) вирішив поглумитися над Небесною Сотнею своїм дебільним недолугим жартом під час гумористичного виступу в клубі у Львові.

Про це повідомив активіст та представник руху “Суспільство майбутнього” Антон Петрівський.

“Поглумитися над Небесною Сотнею своїм дебільним недолугим жартом (на відео). Звати жартівника – Болотніков Владислав. Більше того, очевидці стверджують, що цей «жарт» він «трусить» вже не в перше на своїх виступах у львівських клубах.

Але найцікавіше наступне. У вересні 2020 року він був затриманий у проїзді Крива Липа нашими активістами будучи у футболці з надписом «ссср» та серпом і молотом, а поліція порушила проти нього кримінальне провадження за пропаганду комуністичної символіки (перше судове засідання буде цього місяця) і тепер йому світить до 5 років ув’язнення.

Як ми бачимо, випадковостей не буває. Ці люди, які насмілюються вдягати одяг із окупаційною комуністичною символікою чітко все усвідомлюють, і як правило, виявляються людьми, для яких Україна (і боротьба за неї) не є цінністю, а лише об’єктом для глуму і несмішних жартів. І безперечно, що ми будемо добиватися отримання цим виродком необхідного терміну ув’язнення”, – написав активіст.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі