Львівський студент отримав вирок за облиття фарбою пам’ятника Бандері

12 травня 2021 Львів
Share Button
Фото з відкритих джерел
Галицький районний суд виніс вирок одному зі студентів, що облив червоною фарбою пам’ятник Степанові Бандері на початку року у Львові.

Юнаку призначили чотири роки ув’язнення, однак звільнили від покарання з іспитовим терміном, пише Zaxid.net.

Як писало Діло,  5 лютого 2021 року двоє юнаків облили червоною фарбою пам’ятник Степанові Бандері у Львові.

11 лютого поліцейські затримали вандалів, студентів віком 19 та 24 роки з Хмельницької області, які навчаються у Львові.

У процесі слідства з’ясувалось, що студентам заплатили по 1000 грн за те, щоб вони облили пам’ятник фарбою. Поліція уже знайшла замовника злочину і проти нього ведеться окреме розслідування. Відомо, що він замовив осквернення пам’ятника Бандері через власну ідеологічну неприязнь. Майнову шкоду від дій вандалів оцінили у 7100 грн.

29 квітня Галицький районний суд розглянув справу щодо одного з двох студентів Володимира Т. Хлопець визнав свою провину і підписав угоду з прокурором про визнання винуватості. Згідно з цією угодою, Володимиру Т. призначили чотири роки позбавлення волі, але звільнили його від цього покарання з іспитовим терміном два роки. Це означає, що студент перебуватиме на волі, однак упродовж двох років має періодично з’являтися до органу пробації та повідомляти про зміну місця проживання, навчання та роботи.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі