Львівський суд задовольнив позов голови Тернопільської облради проти телеканалу “1+1”

Share Button
Фото із Фейсбуку
Шевченківський районний суд Львова задовольнив позов голови Тернопільської обласної ради до Товариства з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Студія 1+1», іноземного підприємства «1+1 Продакшн» про захист честі, гідності і ділової репутації та спростування недостовірної інформації.

Про це повідомив у Фейсбуці голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

Зазначається, що в ефірі телеканалу «1+1» у червні 2019 року вийшла телепередача «Гроші», ведучим якої був Олександр Дубінський. Телепередача містила сюжет із недостовірною інформацією про діяльність Михайла Головка, як народного депутата України.

“У програмі «Гроші» в особі Олександра Дубінського необґрунтовано звинувачували мене у зловживанні правом на подання депутатських запитів, до того ж стверджуючи про факти отримання неправомірної вигоди. Водночас, значну кількість моїх запитів було дуже просто пояснити, адже протягом двох каденцій у Верховній Раді України я активно проводив зустрічі з виборцями та реагував на усі звернення громадян!

Брехливі звинувачення в ефірі не були підкріплені жодними фактами чи документами. Важко звинуватити телеканал у непрофесійності його працівників, найімовірніше це – замовлення, яке за вказівки Олександра Дубінського послужливо виконували, щоб знищувати не лише мою власну репутацію, а й репутацію політичної партії «Свобода», яку я представляю. Маніпулювання неправдивими фактами, обрамлене оціночними судженнями, мало на меті виставити націоналістичну діяльність у вкрай негативному світлі”, – зазначив він.

Суд зобов’язав телеканал «1+1» спростувати недостовірну інформацію, яку було поширено в ефірі телепередачі «Гроші» та визнати поширену інформацію такою, яка порушує честь, гідність та ділову репутацію. У судовому рішенні наводиться цілий перелік цитувань із телепрограми, які визнано недостовірною інформацією.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі