Львівський університет заплатить студентці, яку незаконно відрахували з вишу

24 червня 2022, 11:34
Share Button
У Львівському апеляційному суді розглянули заяву про винесення додаткового рішення про стягнення судових витрат у справі, за позовом 22-річної студентки до ректора Львівського національного університету імені Івана Франка Володимира Мельника щодо скасування наказу про відрахування з вищого навчального закладу.

Про це повідомили у Львівському апеляційному суді.

У липні 2019 року представник студентки звернулася до суду з позовом до ректора ЛНУ. Рішенням Галицького районного суду м. Львова від 5 серпня 2020 року в задоволенні позову було відмовлено.

Студентку з другого курсу факультету філософії відрахували за те, що вона місяць не відвідувала пари. Суд не взяв до уваги наведені факти адвоката позивачки: остання зверталася листом до ректора з проханням оформити академвідпустку у зв’язку з ґрантовим навчанням у Данії. Їй відмовили і пізніше відрахували з університету.

Постановою Львівського апеляційного суду від 8 лютого 2022 року апеляційну скаргу задовольнили частково. Суд визнав незаконним відрахування студентки, її поновили на навчанні в університеті.

Згодом, 13 червня 2022 року, колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ Львівського апеляційного суду постановила задовольнити частково заяву про винесення додаткового рішення про стягнення судових витрат у справі, ухвалила стягнути з Львівського національного університету імені Івана Франка на корись студентки 768,40 грн судового збору за розгляд справи судом першої інстанції та 1152,60 грн – за розгляд в апеляційній інстанції.

Позаяк, студентку не лише поновили на навчанні, а й відшкодували їй судові витрати у справі.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі