Львівський велосипедний клуб зайняв п’яту позицію серед найкращих у Європі

20 січня 2021 Львів, Спорт
Share Button
Фото із відкритих джерел
Львівський велосипедний клуб Lviv Bicycle Club займає 9 позицію у світовому рейтингу та 5-ту серед європейських організацій. Відповідний рейтинг уклав Audax Club Parisien – французький клуб зі столітньою історією, який проводить наймасштабніші та найпрестижніші світові змагання.

Про це повідомили у ЛОДА.

Загалом до рейтингу включили 409 велоклубів, які проводять змагання для аматорів. Визначали найкращих за кількістю велосипедистів, які взяли участь у гонках від 200 до 1000 кілометрів. Чим більше аматорів стартували на довші дистанції – тим вища позиція у клубу.

На подіях Lviv Bicycle Club 7 велосипедистів здолали тисячу кілометрів, 29 – 600 кілометрів, 67 – 400 кілометрів,  34 – 300 кілометрів, а дистанцію у 200 кілометрів проїхали 237 велоаматорів.

Наймасштабініші події Lviv Bicycle Club проводить спільно з Управлінням фізичної культури та спорту Львівської ОДА. Це веломарафони «Львівська Сотка. Осінь», «Львівська двохсотка», «Львів-Карпати-Львів 1000/1200 км», «Gran Fondo». Управління забезпечує присутність служб екстренної допомоги на змаганнях та фінансово підтримує проведення велоперегонів.

«Більшість цих подій вже стали традиційними для Львівщини. У нас є все для ідеальних шосейних перегонів: перепади висот, добрі дороги. Саме тому на ці івенти щороку приїжджає усе більше прихильників велоспорту з різних куточків України і навіть з-за кордону. Те, що Lviv Bicycle Club потрапив у десятку найкращих у світі, відмінно це підтверджує», – зазначає керівник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Нагадаємо, за підсумками 2019 року на церемонії «Люди спорту» серію веломарафонів від Lviv Bicycle Club  визнали найкращим спортивно-іміджевим проєктом Львівщини.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі