Львівський забудовник попри заборону продовжує будівельні роботи на вул. Тернопільській

08 квітня 2021
Share Button
Фото: ЛМР
Попри заборону, компанія «Ірокс» продовжує будівельні роботи на вул. Тернопільській. Департамент містобудування Львівської міської ради ще раз наголошує: ці роботи незаконні, забудовник не має жодних дозволів від міста і міська рада не перший рік судиться з ним.

Про непорядність забудовника свідчать постійні судові позови щодо їхніх об’єктів, причому не тільки у Львові. Місто робить усе можливе, щоб зупинити самовільне будівництво. Уже подано звернення у всі можливі інстанції найвищого рівня, повідомляє пресслужба ЛМР.

У департаменті містобудування зазначають, що міська Інспекція ДАБК буде розраховувати клас наслідків із залученням відповідних експертних організацій, аби довести, що будівництво належить до класу наслідків СС2.

«Водночас, щоб не втрачати часу, міська ДАБІ за зверненням департаменту містобудування розпочала перевірку на вул. Тернопільській – на забудовника чекають штрафи. І хоча будівельна компанія посилається на те, що це будівництво – клас наслідків СС3, а отже, відповідальність держаної ДАБІ України, міська інспекція переконана, що це не так, адже це будівництво є класу наслідків СС2. Тому львівська ДАБК буде розраховувати клас наслідків із залученням відповідних експертних організацій. Якщо компанія «Ірокс» із цим не згодна – хай іде до суду», – зазначив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.

Нагадаємо, “Діло” повідомляло, що скандальний львівський забудовник відновив самобуд на вул. Тернопільській.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі