Львівський залізничний вокзал підготують до концесії

30 грудня 2020 Життя, Львів
Share Button
Фото: Вікіпедія
Міністерство інфраструктури України вважає, що Львівський залізничний вокзал слід підготувати до концесії.

Про це на сайті Міністерства повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Він зазначив, що будуть розглядати як перші потенційні концесії вокзали Києва та Вінниці, також вирішено підготувати пре-ТЕО концесії пасажирських вокзалів у Львові та Одесі

“Вдячний нашим постійним міжнародним партнерам за надану технічну допомогу щодо підготовки дослідження з оцінки готовності концесії перших 7 пілотних вокзалів та проведений аналіз ринку. Це дозволить нам краще зрозуміти специфіку та нюанси реалізації майбутніх проєктів та підготуватися до їх фактичного втілення», – пояснив Міністр.

Щодо підготовки Львівського вокзалу до концесії начальник Львівської директорії БМЕС Ребець Михайло прокоментував “Ділу” значення даного проєкту.

“Залізничні вокзали є збитковими для ПАТ «Укрзалізниця», передача їх у концесію є чи не єдиним раціональним рішенням. Це дозволить збільшити привабливість вокзалу для пасажира, а компанії почати отримувати прибуток із свого майна. Також «Укрзалізниця» перекладе на приватного партнера витрати по утриманню та реконструкції інфраструктури. Мають залишити і безкоштовні зали очікування для пасажирів, це має бути однією із умов концесії”, – розповів Ребець Михайло.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі