Ляшко повідомив, як вакцинуватимуть від COVID-19 людей похилого віку

13 березня 2021 Здоров'я
Share Button
Фото: ілюстративне
В Україні літнім людям, яким складно пересуватися, щеплення від COVID-19 робитимуть удома, повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Про це він розповів в суботньому інтерв’ю НB.

“Ми наближаємо місце проведення щеплення для людей похилого віку до місця їх проживання. До маломобільних людей ми будемо направляти мобільну бригаду, щоб зробити щеплення вдома разом із людьми, які ними опікуються. І це буде наша стратегія імунопрофілактики – наблизити місце щеплення до місця проживання людини”, – Також він зазначив, що мобільна бригада буде приїжджати до якогось конкретного під’їзду і ходити по квартирах.

“Навіть до однієї людини приїдуть і будуть робити щеплення. Прямо на дому”, – сказав Ляшко.

За його словами, багато чого буде залежати від продукту, який буде використовуватися.

“Зараз ми використовуємо десятидозні флакони. Надалі, якщо, наприклад, вакцина Sinovac приїде, то це буде доза – шприц. Тобто одну дозу в шприц одразу вже упаковано. Її з такою метою використовувати раціонально, економно, менше коефіцієнт розливу. Тому, якщо вона надійде, ми переглянемо нашу дорожню карту і скажемо, що ось тут ми пріоритезуємо, нарощуємо мобільні бригади, і вони поїдуть працювати саме з маломобільним населенням”, – розповів Ляшко.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі