Люди з Донецька і Криму намагаються незаконно продати приміщення бібліотеки Львівського медуніверситету

Share Button
У Львові намагаються незаконно продати приміщення наукової бібліотеки, що належать ЛНМУ ім. Данила Галицького та розташовані на вул. Січових Стрільців, 6.

Працівники Львівського медуніверситету перешкодили черговій спробі продати приміщення. Керівництво університету каже, що раніше бібліотеку вже намагались незаконно приватизувати з подальшим продажем підприємцю Абдряхімову Вадиму Тимуровичу. Ця справа досі оскаржується в суді впродовж останніх кількох років, пише “Діло”.

Абдряхімов є засновником торгово-закупівельної бази “Донецьк-сервіс” та, згідно з відкритими даними, мав борги перед податковою.

У понеділок, 26 липня, працівники бібліотеки повідомили, що в одному з вікон оспорюваного приміщення виставлено оголошення про продаж. Керівництво університету зателефонувало за вказаними номерами та домовилося про зустріч із продавцями, на яку прибули ріелторка та невідомий чоловік, який заявив, що є представником продавця.

Проректор університету з адміністративно-господарської частини Олена Шевага та помічник ректора з юридичних питань Михайло Мінаєв роз’яснили горе-продавцям, що приміщення, яке вони намагаються продати, є державною власністю, не підлягає приватизації та відчуженню, не належить до державного житлового фонду, а є складовою частиною цілісного майнового комплексу наукової бібліотеки ЛНМУ ім. Данила Галицького.

Окрім того, у провадженні Галицького районного суду міста Львова перебуває цивільна справа за позовом ЛНМУ імені Данила Галицького про визнання незаконним договору купівлі-продажу цього приміщення. Під час розгляду справи Галицьким районним судом  Львова 22 квітня 2021 р. була винесена ухвала, якою заборонено розпоряджатися та відчужувати приміщення по вул. Січових Стрільців 6/2. Копія вказаної ухвали була вручена невідомому продавцю цього приміщення, також надані для ознайомлення відповідні документи.

Натомість “продавець” заявив, що про жодні обмежуючі обставини йому не відомо, він діє від імені власників, один з яких проживає в окупованому Криму, а інша – на непідконтрольній території в Донецьку.

Керівництво університету викликало поліцію. Наряду поліції, що прибув на місце виклику, чоловік на їх вимогу не представився та не пред’явив жодних документів на право вчиняти будь-які дії щодо цього приміщення. Працівники поліції запросили сторони конфлікту проїхати у райвідділ і там дати пояснення по суті. За фактом інциденту помічник ректора з юридичних питань Михайло Мінаєв від імені Університету подав заяву на ім’я начальника Львівського районного управління поліції ГУ НП у Львівській області.

Як з’ясували журналісти “Діла”, вказані в оголошенні номери телефонів належать Горпинюк Олені Ігорівні, яка є директоркою ТзОВ “Львівська управляюча компанія” та Агентства нерухомості “Компаньйон”, що займаються продажем нерухомості. У телефонній розмові жінка відмовилась від коментарів журналістам.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі