Майже 80 львівських шкіл перетнули позначку у 80% вакцинованих працівників

27 вересня 2021 Львів
Share Button
Ілюстративне фото
У Львові стрімко зростає кількість людей, в яких виявляють коронавірус, що супроводжується збільшенням кількості хворих у лікарнях. На противагу цьому, все більше працівників закладів освіти вакцинуються та продовжують працювати з школярами в очному режимі.

Про це повідомили у ЛМР.

«Ми спостерігаємо, що в місті з кожним днем збільшується кількість людей, які хворіють через коронавірус. Щодня до лікарні швидкої медичної допомоги додається від 10 до 50 нових хворих. До прикладу, вчора до цієї лікарні потрапила 31 людина і жодна з них не була вакцинована. Загалом десь 98% людей, які сьогодні в різних формах лікуються від коронавірусу, є невакцинованими.

Що стосується «жовтої зони», то в більшій мірі нові правила стосувались закладів освіти. Ми прийняли рішення, що заклади освіти продовжують працювати, але там, де немає 80% вакцинованих вчителів, мають бути негативні ПЛР-тести, довідка про перенесення хвороби чи протипоказання до вакцинації. Станом на сьогодні близько 73% освітян є провакцинованими, майже 80 шкіл перетнули позначку у 80% вакцинованих працівників. За останній тиждень понад 1500 вчителів провакцинувались.

Зараз всі школи Львова працюють в очному режимі. Якщо десь виявляють дитину чи вчителя з коронавірусом, то клас йде на самоізоляцію і переходить на дистанційну форму навчання», – розповів під час ранкового ефіру на радіо «Люкс  FM» Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

Додамо, що станом на 27.09.2021 на Львівщині першою дозою вакциновано 52 406 (54 % від загальної кількості) працівників освіти. Вакцинація працівників освіти вакцинованих першої дозою з 20.09.2021 збільшилась на 7 %. Вакцинація понад 80%, школи – 45 % (504 школи із 1120).

Як писало Діло, на Львівщині журналіст пояснив причини малого відсотку вакцинованих вчителів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі