Майже 80% українців почали частіше спілкуватись державною мовою після вторгнення рф

29 червня 2022, 06:30
Share Button
Фото з відкритих джерел
Більше половини громадян України вважають, що майбутнє країни має дуже оптимістичний вигляд, хоча ще пів року тому так вважало менш як десять відсотків. Крім того, опитані українці охоче жертвують гроші на українську армію та внутрішніх переселенців.

Громадяни України почали більше спілкуватися державною мовою після вторгнення РФ. Про це свідчать дані опитування Центру стратегічних комунікацій.

Результати соціологічного дослідження говорячи про те, що 78% українців почали більше говорити державною мовою після вторгнення РФ. Така ж кількість опитаних жертвує гроші на українську армію, 50% опитаних донатять на гуманітарні потреби, 56% допомагають внутрішнім переселенцям одягом чи продуктами. 51% українців у країні приєдналися до волонтерської діяльності.

Також 47% респондентів почали носити національну символіку після 24 лютого. За цей період до територіальної оборони приєдналося 29%, до ЗСУ — 17%, до Нацгвардії найменше — 13%.

У результаті опитування стало відомо, що з початком повномасштабної війни 81% українців віком 36-55 років зіткнулися зі зниженням доходу. Серед людей 18-35 років цей показник становить 68%, серед респондентів після 56 років із цим зіткнулося 47%.

На погіршення психічного здоров’я поскаржилися 69% жінок і 46% чоловіків. Проблеми зі сном через страшні події в Україні виникли в 65% опитаних. 52% респондентів мають проблеми з фінансовими коштами. 6% українців розповіли, що втратили своє житло.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі