Маляр відреагувала на інформацію про зайняті ЗСУ вулиці у Херсоні

23 червня 2022, 08:45
Share Button
Фото: умовне
Поширення подібної інформації шкодить Збройним силам.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написала заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

“Навіть якщо у вас є свої джерела інформації на фронті, не треба писати у соцмережах деталі військових операцій ЗСУ. Тим більше, що джерела на тактичному рівні не володіють всією ситуацією вцілому, бо мають уяву лише про фрагмент”, — наголосила вона.

Маля звернула увагу на те, що вчора, 22 червня, двоє колишніх нардепів і один чинний почали писати про зброю, яка застосовується на Херсонському напрямку, про хороші новини з Херсона, про зайняті вулиці в Херсоні тощо. Та цим вони лише шкодять ЗСУ.

“Інформація про звільнення чи втрату населеного пункту, надана до завершення операції, вважається некоректною. Дочекайтесь офіційної інформації від Генерального штабу.

Так, під час війни військова інформація свідомо подається з запізненням у часі – таке правило інформування в умовах воєнного стану. Воно обумовлено військовою доцільністю під час проведення операцій та заходами безпеки.

Це означає, що розголошення або спотворення  інформації про деталі військової операції до того, як про це заявили офіційні джерела (Міноборони або ЗСУ), – завдає шкоду нашим Збройним силам та ускладнює виконання поставлених завдань”, — наголосила Маляр.

Зауважимо, що першим інформацію про ЗСУ в Херсоні поширив колишній депутат Верховної Ради Віталій Купрій. Згодом таку ж інформацію повідомив екснардеп Ігор Мосійчук.

“З двох незалежних джерел мені стало відомо, що наші бійці зайняли 4 вулиці Херсону. Наступ триває”, — написав Купрій у фейсбуці.

“Сьогодні з багатьох незалежних джерел надійшло підтвердження, що екснардеп Купрій – рідкісний долбойоб”, — коментує журналіст Олег Базар.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі