Мати загиблої у ДТП на Львівщині 15-річної дівчини заявила, що справу навмисно затягують

22 листопада 2021 Життя, Львів
Share Button
24 серпня близько 23 год на автодорозі "Борислав-Самбір-Мостиська-Дрогобич" у селі Попеля Дрогобицького району сталася смертельна аварія. Тоді загинула 15-річна Надія.

Мати дівчини Ольга Довжинська вважає, що справу навмисно затягують та вимагає покарати винного у смерті її дочки. Про це вона розповіла виданню drogmedia.net.ua. 

Жінка розповіла, що вона втратила вже другу дитину. Раніше через важку хворобу помер її 11-річний син, потім у ДТП загинула 15-річна Надія. У жінки з трьох дітей залишилась лише 11-річна донька. 

“Якби Надю хотів забрати Господь, вона б відійшла уві сні, чи від хвороби, а мою Надійку вбили”, — переконана Ольга. 

Родина Довжинських мешкає у селі Ясениця Сільна. На День Незалежності 15-річна Надія попросила батьків відпустити її на святкування до Борислава. Туди вона поїхала зі своєї двоюрідною сестрою та ще трьома хлопцями. Назад компанія зупинила таксі та поїхала додому. Проте за 4 кілометри від дому Надії в таксі врізався Volkswagen Passat, за кермом якого за даними поліції, був нетверезий 19-річний хлопець. Також у винуватця ДТП ніколи не було водійського посвідчення. На місці аварії загинув таксист, 20-річний пасажир та 15-річна Надія. 

Мати Надії Ольга згадує, що в ніч трагедії їй зателефонувала її сестра та розповіла про аварію. Приїхавши на місце ДТП жінка побачила там тіло своєї дочки. 

“Наближаючись до місця трагедії я побачила, що там моя дитина лежить. Ця моторошна картина у яскравому світлі прожекторів пожежного авто кожного дня постає перед моїми очима. Надя померла на руках у одного із хлопців, що випадково став свідком аварії. Тепер я двічі на день їжджу на роботу дорогою смерті моєї дитини”, — згадує Ольга Довжинська. 

Мати дівчини розповіла, що родина підозрюваного у ДТП не перепросила за трагедію. Вони стверджують, що їхній син на момент аварії був тверезим. 

Ольга Довжинська розповідає, що родина тяжко переживає смерть 15-річної Надійки. Через трагедію недавно помер її свекор. Також покійна часто сниться її 11-річній доньці. 

“Молодшій сестрі сниться, що Надя заблукала у лісі. Після смерті Наді в її щоденниках ми прочитали безліч планів на найближчий час і на далеке майбутнє. Якось снилося, що сиділа на ліжку в тапочках, які ми поклали в труну. У дитини постійний страх. Мені приснилася лише раз – просила вишиванку… Невдовзі після цього помер свекор, якого дуже підкосило це горе, тож ми поставили вишиванку йому в труну”, — каже мати дівчини. 

Ольга Довжинська стверджує, що розслідування справи про ДТП затягують. За її словами, після аварії 19-річний водій місяць пробув у лікарні. 

“Хлопець, що потерпів у цій ДТП, – йому кишківник зашивали, у нього легені пробиті були, і він швидше виписався, аніж цей з переломом. Пішов уже третій місяць, справа чомусь дальше не рухається, ця тишина дуже тривожить”, — каже жінка. 

Мати, яка втратила доньку зазначає, що вона боротиметься за справедливість, щоб винуватець аварії більше не вбив жодну людину. 

Як писало “Діло”, стали відомі подробиці смертельної ДТП із школярами на День Незалежності.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі