МАУ скасувала рейси в Єреван через бої в Нагірному Карабасі

27 вересня 2020 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
Через загострення конфлікту між Вірменією та Азербайджаном Центр управління ризиками авіакомпанії "Міжнародні Авіалінії України" вирішив тимчасово скасувати рейси в Єреван.

Відповідне рішення було прийнято після аналізу ризиків фахівцями МАУ під час вечірнього брифінгу 27 вересня, сказано на сайті компанії. Необхідність здійснення заходу обумовлена, в тому числі, введенням воєнного стану та мобілізацією в Вірменії, пише Обозреватель.

“Ми в компанії оцінили всі можливі ризики і вирішили – виконання рейсу в Єреван неможливе до роз’яснень щодо наших подальших дій із боку авіаційної влади України та офіційної позиції Баку та Єревана щодо забезпечення безпеки авіаційного простору в небі над Азербайджаном і Вірменією”, – зазначив керівник авіакомпанії Євген Дихне.

Найближчий рейс МАУ до столиці Вірменії Єреван повинен був відбутися за розкладом 28 вересня в UTC 17.00

Представники компанії пообіцяли забезпечити необхідну комунікацію з пасажирами рейсу і надати їм всю необхідну підтримку.

Рейси авіакомпанії МАУ до Баку повинні виконуватися з 4 жовтня поточного року. Рішення щодо виконання рейсів буде прийнято з урахуванням оновлення інформації.

У МАУ підкреслили, що безпека пасажирів і екіпажів є незмінним пріоритетом авіакомпанії.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі