МАУ скасувала збір за зміну квитка

18 вересня 2020 Життя
Share Button
Фото: ілюстративне
МАУ скасувала збір за зміну квитка по всім новим бронювання, які зроблені, починаючи з 16 вересня 2020 року.

Нові правила поширюються також на найнижчі тарифи Economy Light, які включають тільки ручну поклажу і раніше не підлягали обміну або поверненню, повідомляє avianews.

У МАУ заявили, що пасажир зможе вносити зміни в квиток необмежену кількість разів в рамках його дії. Зазвичай, даний термін складає один рік з моменту придбання квитка.

Однак скасування збору не звільняє пасажира від можливої доплати різниці тарифів або зборів, якщо вони під час зміни квитка стануть більше спочатку заплачених, йдеться у повідомленні.

Фото: avianews.com

Для уникнення штрафу зміну в бронювання потрібно внести до вильоту рейсу. Після розширення функціоналу сайту МАУ пасажир може зробити це самостійно через особистий кабінет.

Раніше найбільші авіакомпанії США American Airlines, United Airlines, Delta Air Lines, Alaska Airlines скасували штрафи за зміну квитків по більшості тарифів.

Зазначається, що ця ініціатива має стимулювати пасажирів не боятися бронювати авіаквитки, оскільки їх можна буде поміняти в будь-який момент до вильоту без оплати раніше існуючого збору.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі