Медведчук став рекордсменом за кількістю шуб у деклараціях нардепів

30 квітня 2021 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
У 2020 році народні депутати України задекларували 164 цінних вироби з хутра або шкіри. Однак рекорсдменом у цій категорії став парламентар від "Опозиційної платформи – За життя" Віктор Медведчук.

Як повідомляє “ЧЕСНО”, у його власності перебуває аж 52 таких предмети, як шуби з норки, соболя й шиншили, а також куртки та сумки з 11 колекцій елітних модних брендів. Ідеться про аксесуари Louis Vuitton, Prada, Dior, Gucci.

Більшість із цих речей належать дружині нардепа Оксані Марченко. Однак дещо таки є власністю й самого Медведчука – наприклад, дублянка з хутра від Brioni та шкіряна куртка від Dolce and Gabbana. Загалом Медведчук задекларував 247 об’єктів у категорії “цінне рухоме майно”.

Дорогі речі із сегменту хутряного одягу фігурують і в деклараціях інших парламентарів. Так, наприклад, нардеп від “Слуги народу” Ігор Васильковський указав у документі шубу дружини марки RinDi, вартість якої становить понад 1 млн гривень.

Показово, що окрім одягу політики також декларували тварин. Так, нардеп Костянтин Бондарєв (“Батьківщина”) є власником коней різних порід – 21 особина. Більшість із них належать його дружині Тетяні Шейніч.

А член депутатської групи “За майбутнє” Сергій Рудик задекларував овець на суму 220 тис. гривень. Власницею тварин також є дружина політика Маріанна.

Тим часом нардеп Андрій Пузійчук (“Батьківщина”) став єдиним депутатом чинного скликання Верховної Ради, який задекларував мисливські трофеї. У графі “колекції та предмети колекціонування із зоології” він зазначив “оброблені трофеї з полювання” із Намібії вартістю понад 565,5 тис. гривень.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі