Медики львівських пологових скаржаться на умови своєї роботи. Опитування

Share Button
У Львові основні установи, де допомагають майбутнім мамам народити, це Львівський обласний клінічний перинатальний центр, Пологовий клінічний будинок №1 м. Львова та пологове відділення 3-ї міської клінічної лікарні.

“Діло” провело анкетування медпрацівників трьох зазначених установ, аби дізнатись думки та настрої переважної більшості. Загалом опитали 39 працівників: 21 лікаря та 18 медсестер.

  • 92% опитаних зазначили, що на роботі вони повністю забезпечені комп’ютерною технікою, доступом до Інтернет-ресурсів та електронних баз даних. 
  • 28% опитаних медпрацівників у своїй роботі важливішими вважають матеріальні стимули (премії й т. д.), для 15% визначальними є нематеріальні (позитивні відгуки від пацієнтів, комфортне психологічне оточення в колективі й т. д.), решта вважає обидва стимули однаково важливими.
  • 30% опитаних незадоволені санітарно-гігієнічними умовами в лікувальному закладі, більшість із цих медпрацівників зазначили, що є велика проблема з опаленням.
  • Абсолютно всі опитані відповіли, що рівень їхньої заробітної плати їх не влаштовує.
  • Серед опитаного середнього і молодшого медичного персоналу 28% назвали для себе прийнятним рівень зарплати від 20 тисяч гривень, для 33% підходить варіант від 15-20 тисяч, 22% вважають достатнім 15 тисяч гривень, 17% — від 10 тисяч гривень.
  • Серед опитаних лікарів для 19% прийнятною буде зарплата від 20 тис. грн, для 48% такий мінімум становить 30 тис. грн, ще 33% зазначили, що зарплата лікаря має стартувати від 50 тис. грн.
  • 44% опитаних задумувались над пошуком роботи за кордоном; причиною більшість назвала низький рівень заробітної плати та умови праці.
  • Про постійні проблеми під час роботи з електронною системою зазначили 95% опитаних лікарів.
  • На питання, “що варто першочергово змінити у сфері медицини”, відповіді сформували відповідний топ. Найперше медики вимагають підняти зарплату та повністю забезпечити працівників спецодягом і взуттям. Далі йде впровадження страхової медицини, вдосконалення електронної системи та забезпечення медикаментами пацієнтів.

На початку осені прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Кабінет Міністрів України закладає зростання заробітної плати медпрацівників у проєкті бюджету на 2022 рік.

“Основні показники бюджету цього року – це зростання зарплат лікарів. Був указ президента про встановлення мінімальної заробітної плати лікарів на рівні 20 тисяч гривень і середнього медичного персоналу на рівні 13 500. Відповідно, це закладено в бюджет. Середня зарплата в лікарів буде вищою, ніж 22,5 тисячі гривень, в середнього медичного персоналу – більше ніж 14,5 тисячі гривень буде відповідно середня зарплата”, – сказав тоді Шмигаль.

Як йдеться на сайт МОЗ, зараз середня заробітна плата лікаря становить приблизно 9 тис. грн, 7 тис. грн — середнього медичного персоналу і 5 тис. грн — молодшого медперсоналу. 

З журналісткою “Діла” на правах анонімності погодився поспілкуватись лікар одного з львівських пологових. Найперше поговорили про вартість пологів та чи вистачає на них тих коштів, які виділяє НСЗУ.

З 1 квітня в Україні тариф на пологи, який платитиме держава, становить 10 382 грн. 

У НСЗУ зазначають, що цієї суми на пологи достатньо. Мовляв, це середня ціна і за фізіологічні пологи, і за кесарів розтин. І цих грошей вистачить, щоб надати всі послуги мамі та дитині й купити медикаменти.

У нашого лікаря на це інша думка.

“Ця реформа мала пройти, і вона мала б принести покращення і для пацієнтів, і для лікарів, так. Але… На все не вистачає. У ту суму входить робота лікаря, акушерки, санітарки, анестезіолога, анестезистки. Туди входять медикаменти. Ті гроші також мають піти на адміністрацію, де є генеральний директор, заступники. Також ще є витрати на харчування, бухгалтерію, господарську частину. Закупівля нового обладнання та амортизація наявного. За діагностичне вишкрібання стінок порожнини матки НСЗУ згідно з коефіцієнтом виходить 200 грн. Це один з найнижчих коефіцієнтів.

А туди входить робота лікаря, маніпуляційної медсестри, анестезистки, анестезіолога, санітарки, медичне забезпечення і знову ж таки амортизація”, — зазначає співрозмовник.

Лікарі та пацієнти страждають від недосконалої електронної системи охорони здоров’я

“Серйозна проблема також є з МІС (медичною інформаційною системою). Особливо з електронними лікарняними листами. Проблема в тому, що база висить. Особливо в понеділок і в п’ятницю, тоді взагалі нереально зайти й працювати в системі. Є проблема виписати щось людям, які не мають декларацій. Часто сімейний лікар, вносячи людину в базу даних, може помилитися буквою, а в пенсійному фонді буде людина записана інакше. І тоді треба, щоб сімейний лікар все переправляв. А це час. З такими проблемами стикаємося. Тяжка сама процедура внесення лікарняного листа. Раніше пацієнту видавали лікарняний, коли він виписався зі стаціонару. Тепер ти маєш спрогнозувати скільки він днів має бути і наперед дати лікарняний. Маєш створити “прийом”, через нього робити той лікарняний, а потім, коли хочеш його збільшити чи зменшити, ще раз робити “прийом”, і ще раз виправляти. Робота лікаря полягає здебільшого в комп’ютері. 20% часу приділяєш пацієнту, а все решта сидиш в комп’ютері. То інтернету нема, то зависла база, то не йде синхронізація, то ще якась біда, — ділиться лікар.

За його словами, НСЗУ також не перераховує гроші вчасно, хоча усі випадки лікарі вносять в базу даних.

Медики тікають за кордон

“Багато лікарів цікавляться роботою за кордоном і зрештою їдуть. Якщо держава не знайде підхід до проблеми, то…” — резюмує співрозмовник.

Як свідчать дані кадрового порталу grc.ua, 25% всіх актуальних пропозицій про роботу для кваліфікованого медичного персоналу з України за кордоном — це пропозиції про роботу в Таджикистані. Там середня зарплата — до 35 тис. грн. Ще 17% оголошень про роботу — вакансії для лікарів, середнього та молодшого медперсоналу в Німеччині. Медичній сестрі там пропонують від 2 тис. євро (близько 63 тис. грн). Польщі належить 17% вакансій. Лікар там отримує від 50 тис. грн на місяць, а медична сестра – від 24 тис. грн.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі