Мендель назвала Порошенка підлим та небезпечним

09 березня 2021 Політика
Share Button
Петро Порошенко
Мендель заявила, що Порошенко і Медведчук працюють на поділ країни.

Прес-секретар президента Володимира Зеленського Юлія Мендель обрушилася з критикою на його попередника Петра Порошенка, заявивши, що він не робить нічого корисного для України.

Про це вона сказала в інтерв’ю журналістці Олесі Бацман, пише Уніан.

Порошенко, за її словами, займається виключно звинуваченнями.

“Петро Олексійович тільки тим і займається, що звинувачує… Я поки не бачу, щоб він робив щось корисне для держави, але звинувачувати – це, звичайно, його”, – сказала Мендель.

Характеризуючи п’ятого президента, Мендель сказала наступне:

“Підлий, користується дуже брудними інструментами, небезпечний”, – сказала Мендель.

Вона також заявила, що Порошенко і кум Путіна – нардеп Віктор Медведчук – ідентичні, працюючи на поділ країни.

“Якщо чесно, як комунікаційник ще за правління Петра Порошенка я помітила дуже багато схожих тенденцій. Вони діють однаковими способами, вони ніяк не впливають на єдність країни, не допомагають повернути наші окуповані території, не допомагають рухатися до миру і відновлювати українську економіку. Можливо, гірше Медведчук. Може, тому, що, як мені здається, він сильніший”, – відповіла прес-секретар Зеленського. Вона висловила переконання, що у Порошенка немає шансів знову стати президентом України.

При цьому Мендель не відповіла на питання, чи правда, що на початку президентства Порошенко намагався налагодити відносини з Зеленським. “Я не знаю, можливо”, – сказала вона.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі