Мендель вважає, що під Офіс президента приходить «шпана» й хулігани

18 серпня 2021 Трафунки
Share Button
Фото з відкритих джерел
Експрессекретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель прокоментувала свій скандальний вислів про «Нові майдани – нові банани», який сколихнув суспільство.

Вона зазначила, що потрібно відрізняти героїв від «шпани», яка протестує під Офісом президента.

«Людей, які були на Євромайдані, я знаю багато. Вони герої. Але потрібно відрізняти людей, які готові покласти життя за нашу незалежність, пішли воювати на Донбас, від «шпани» й хуліганів, які приходять із фаєрами під Офіс президента, чи парламент. Вони не те, що ціннісних орієнтирів не мають, вони не розуміють, чому їх сюди прислали», – сказала вона.

Нагадаємо, Юлія Мендель на своїй сторінці у Facebook оприлюднила тему чергової програми «Велика деолігархізація» і зібрала чимало гнівних коментарів. У відеоролику вона анонсувала, що розмова йтиме про доцільність, необхідність та формат імовірних революцій для розбудови країни.

«Нові майдани – нові банани. Соцмережі знову “качають”. На носі – осінь, а відтак пора розповідати про нові майдани – тарифні чи проти Формули Штайнмаєра – в цілому, помітьте, причина для протестів вже давно не має значення. Заклики іти на майдан з будь-якого приводу перетворилися на політичні змагання зі спортивним присмаком», – написала вона.

Раніше в українців викликало обурення ставлення Юлії Мендель до подій на Майдані, яке вона висловила у власній книзі, пише Главком.

Як відомо, нещодавно вона написала книгу «Кожен із нас президент». Примірник вона надіслала чинному прессекретарю Путіна Дмитру Пєскову. У своїй книзі Юлія Мендель називає колишнього премʼєр-міністра Олексія Гончаренка «хлопчиком» і «два метри сексу».

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі