Мер Одеси Труханов провів нараду українською мовою

18 січня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
У зв'язку з переходом сфери послуг на українську мову чиновники одеської мерії згадали про свій обов'язок використовувати державу мову у роботі.

Як передає кореспондент «Думская», на сьогоднішній апаратній нараді в муніципалітеті «українізувались» майже всі учасники, навіть ті, хто не розмовляє українською.

Тон задав очільник міста Геннадій Труханов, який раніше користувався українською мовою лише на протокольних заходах і при зачитці офіційних документів. Сьогодні вперше провів на ній апаратну нараду. Іноді мер використовував російські вирази, але в цілому тримався добре, чого не можна сказати про директорку міської служби охорони здоров’я Олену Якименко, яка навіть  читати на аркуші паперу могла тільки «по азіровському».

Керівники департаментів муніципальної безпеки, освіти і науки, міського господарства продемонстрували досить гідний рівень української мови.

Наприкінці апаратної наради міський голова закликав керівників департаментів та відомств ознайомити підлеглих з нормами Закону про забезпечення функціонування української мови як державної, що зобов’язує посадових осіб місцевого самоврядування вільно володіти українською мовою. За словами Труханова, якщо буде необхідно підвищити знання співробітників, мерія проведе заняття з української мови.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі