Мера Дрогобича звинуватили у погрозах місцевій волонтерці

13 червня 2021 Львів
Share Button
Фото з відкритих джерел
Дрогобицька нотаріуска та волонтерка Олена Куртяк написала заяву у поліцію та СБУ на мера Дрогобича.

Жінка повідомляє, що Тарас Кучма, мер міста, та його команда постійно приймають дії по дискредитації її як професіоналки та погрожують. Крім того, волонтерка вважає, що такі дії загрожують її життю та життю її сім’ї.

Текст заяви:

“Я, Куртяк Олена Орестівна, є мешканкою міста Дрогобича. Вже понад десять років я займаюся тим, що проваджу діяльність приватного нотаріуса, намагаюся долучатися до громадського життя, є волонтеркою.
Після завершення виборчої кампанії 2020 року та перемоги на місцевих виборах за крісло міського голови Кучми Тараса Ярославовича мені чи не щоденно доводиться мати справу з невмотивованими нападками на мою особу зі сторони команди чинного мера. А віднедавна такі нападки почали нести загрозу моєму життю і здоров’ю, життю та здоров’ю моєї сім’ї, моєму майну і професійній діяльності.
Так, у квітні 2021 року в порядку реакції на один з моїх критичних дописів у соціальній мережі Facebook з боку міського голови Дрогобича і керівництва Громадської організації «4.5.0. ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ МОЛОДІ» в Нотаріальну палату України були надіслані скарги, у яких автори послалися на порушення мною як приватним нотаріусом правил професійної етики. Хоча предметом цих скарг було нібито недотримання з моєї сторони стандартів професійної діяльності, основним лейтмотивом написаного є висунення мені безпідставних обвинувачень у посяганні на честь та гідність всіх учасників АТО загалом і п. Кучми як бойового офіцера зокрема.
Після цього випадку невмотивовані нападки в мою сторону лише посилилися. Зокрема, 08.06.2021 р. на своїй Facebook-сторінці п. Гирич Василь (https://www.facebook.com/…/permalink/4204125889634338/…) опублікував відеозвернення, у якому, намагаючись публічно поставити під сумнів мою професійність, знову ж таки безпідставно звинуватив мене в тому, що я нібито «щось маю проти учасників АТО».
Окремо наголошую на тому, що анонс вищезазначеного відеозвернення та його активне просування в соціальній мережі Facebook здійснював п. Ананевич Василь – особа, близька до міського голови Дрогобича. У своїх дописах з цього приводу п. Ананевич також безпідставно звинуватив мене в якомусь неправильному ставленні до ветеранів.
Усі наведені звинувачення в мою адресу не відповідають дійсності, є абсолютно надуманими і були спрямовані виключно на те, щоб спровокувати вороже ставлення до мене зі сторони учасників бойових дій на сході України. Як будь-яка відповідальна жінка я не можу ігнорувати ті виклики і загрози, які створює для мене та життя і здоров’я моєї сім’ї штучно припасований до мене образ противника ветеранів АТО. Більше того, як громадянка своєї держави я твердо переконана в тому, що подібні провокативні методи не лише несуть персональну небезпеку для мене, але й розпалюють атмосферу ненависті, провокують ворожнечу в регіоні, несуть загрозу громадській та державній безпеці у його межах. Саме тому про всі вищезазначені факти і свої міркування з цього приводу я 11.06.2021 р. повідомила Службу безпеки України.
СВОЄЮ ЧЕРГОЮ, ПРОШУ ВАС ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ РОЗГЛЯДУ ЦІЄЇ ЗАЯВИ ПЕРЕВІРИТИ НАВЕДЕНІ МНОЮ ФАКТИ НА ПРЕДМЕТ СТВОРЕННЯ ТА ІСНУВАННЯ ЗАГРОЗ МОЄМУ ЖИТТЮ ТА ЗДОРОВ’Ю, А ТАКОЖ ЖИТТЮ І ЗДОРОВ’Ю МОЄЇ СІМ’Ї.
Також звертаю увагу на те, що ще 14.10.2018 р. у квартиру, у якій я проживаю за адресою: ______________, проникли невідомі особи. З квартири вони нічого не взяли, хоча активно шукали щось. За цим фактом я писала заяву в Дрогобицький відділ поліції в м. Дрогобич, проте жодної відповіді з цього приводу так і не отримала. Вважаю, що тодішній факт і теперішня ситуація можуть бути безпосередньо пов’язані між собою.
Додаток: копія заяви в СБУ.
11.06.2021 р. О. О. Куртяк”.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі