Мешканці вимагають прозорості дій влади у парку Королівські Бескиди

16 травня 2021
Share Button
Фото з Фейсбуку
15 травня, в селі Стрілки відбулися громадські обговорення ситуації що склалася з початком функціонування Національного природного парку Королівські Бескиди.

Про це повідомляється на сторінці Національного природного парку “Королівські Бескиди”.

Мешканці вирішили звернутися до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, Голови Львівської ОДА, Голів Старосамбірської та Стрілківської ТГ.

“Вимагаємо при формуванні НПП КБ врахувати думку місцевих жителів, провести інформаційну кампанію, з важливих питань, які приймаються проводити громадські слухання та обговорення. Призначення керівників НПП(на постійній основі чи ТВО), проводити виключно після проведення громадських слухань та обговорень в громадах, також керівник НП має призначатися після проходження конкурсу.

Громадські слухання та обговорення проводити в усіх громадах колишніх центрах сільських рад, бо саме за рішенням тих сільських рад громадські ліси буле передані для користування в КП Галсільліс, а тепер їх передають в НПП.Ми громадяни України, власники нашого лісу вимагаємо діалогу влади в питанні ключових рішень щодо роботи та функціонування НПП КБВ випадку ігнорування думки громад та місцевих жителів залишаємо за собою право діяти рішуче і відстоювати свої права на акціях непокори.

Закликаємо владу діяти згідно моральних принципів та цінностей дарованих нам Революцією Гідності, Конституції України, Законів України. Направити відкритого листа Голові Львівської ОДА Максиму КозицькомуШановний Максим Зіновійович, до нас, жителів громад на території яких створено НПП Королівські Бескиди дійшла інформація про призначення Романа Батючка ТВО керівника НПП Королівські Бескиди”, – йдеться в повідомленні.

Також вони вимагають у представника президента у Львівській області негайно втрутитися і відреагувати на ганебне та кулуарне призначення. Роман Батючок, це не та людина, яка може займати цю посаду, кандидат не відповідає, ні моральним, ні професійним якостям, вимагаємо – не призначати Романа Батючка на жодну керівну посаду в НПП Королівські Бескиди, а якщо таке відбулося – ініціювати перед Міністром захисту довкілля та природних ресурсів України, термінового звільнення.

“Ми місцеві жителі, представники громад вимагаємо призначення на керівні посади НПП Королівські Бескиди обговорювати з громадськістю і не допустити призначень людей без конкурсу, без обговорень та з заплямованою репутацією. НПП КП створювався для того щоб врятувати довкілля від злочинних дій Галсільлісу, та розвитку територій для майбутніх поколінь – не вбивайте добру справу в зародку.

Направити відкритого листа Міністру захисту довкілля та природних ресурсів України

Шановний Роман Романович, Вашим наказом затверджено Положення про національний природній парк «Королівські Бескиди».

Згідно даного Положення – Парк очолює Директор, якого на посаду призначає та звільняє Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України.

До нас, жителів громад на території яких створено НПП Королівські Бескиди дійшла інформація про призначення Романа Батючка ТВО керівника НПП Королівські Бескиди”, – повідомили на сторінці відомства.

Звертаємося до вас і вимагаємо:

Негайно втрутитися і відреагувати на це призначення, так як Ви безпосередньо відповідаєте за призначення Директора парку. Роман Батючок, це не та людина, яка може займати цю посаду, кандидат не відповідає, ні моральним, ні професійним якостям, вимагаємо не призначати Романа Батючка на жодну керівну посаду в НПП Королівські Бескиди, а якщо таке відбулося – вимагаємо переглянути своє рішення і звільнити негідного кандидата з скомпрометованою репутацією.

Ми місцеві жителі, представники громад вимагаємо призначення на керівні посади НПП Королівські Бескиди обговорювати з громадськістю і не допустити призначень людей без конкурсу, без обговорень та з заплямованою репутацією.

НПП КП створювався для того щоб врятувати довкілля від злочинних дій Галсільлісу, та розвитку територій для майбутніх поколінь – не вбивайте добру справу в зародку. Створити Комітет громад Королівські Бескиди, який буде діяти від імені громад та місцевих жителів і представлятиме їхні інтереси на робочих зустрічах у Львові та Києві, комунікуватиме з владою.

До нього увійшли активісти зі Стрілківської та Старосамбірської громад. Очолив комітет уродженець Галівки, художник, активіст Іван Платок, звернення, відкриті листи будуть допрацьовані Комітетом громад Королівські Бескиди та в найкоротший термін відправлені адресатам.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі