Міхо лобіює Хатію на митницю

29 травня 2020, 14:14 Політика
Share Button
Фото: РБК
Голова Виконавчого комітету реформ Міхеїл Саакашвілі (або як він сам його називає Офісу простих рішень і результатів) лобіює призначення на посаду керівниці української митниці Хатію Деканоїдзе.

Про це повідомляє OBOZREVATEL з посиланням на власні джерела.

За їхньою інформацією, екс-очільниця Нацполіції прибула в Україну чартерним рейсом, незважаючи на карантин. Тепер вона має замінити Максима Нефьодова на посаді керівниці Державної митної служби. Міхеїл Саакашвілі ніби-то поставив президенту Зеленському ультиматум: активний піар його персони в обмін на позитивне рішення щодо Деканоїдзе. Глава держави поки думає та ще не ухвалив остаточного рішення.

Нагадаємо, що Деканоїдзе обіймала посаду голови Нацполіції з листопада 2015 року та пішла у відставку, пропрацювавши на цьому посту лише рік. Після цього вона повернулась до Грузії, де стала однією з лідерок опозиційної партії “Єдиний національний рух” та збиралася там брати участь у парламентських виборах. А отже, мала відмовитися від українського громадянства. Згідно з офіційними даними, в квітні 2017 року Деканоїдзе була відновлена в громадянстві Грузії. Отримати подвійне громадянство з Грузією, зберігши свій український паспорт, їй би не вдалося, адже обидві держави, в разі прийняття до громадянства, автоматично припиняють дію другого паспорта. З цього випливає, що зараз екс-глава Нацполіції не має права очолювати українську митницю, як іноземна громадянка.

Але коли це стримувало керівництво нашої держави?

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі