Мінімальна зарплата лікарів наступного року зросте до 20 тис. грн

15 вересня 2021 Економіка, Життя, Здоров'я
Share Button
Фото з відкритих джерел
Проєкт бюджету на 2022 рік ухвалили сьогодні на засіданні Уряду. У ньому передбачили додаткові кошти в програму медичних гарантій, які будуть спрямовані на збільшення заробітної плати лікарів та середніх медичних працівників. Вперше в проєкті бюджету Уряд запроваджує показник мінімальної заробітної плати - середні медичні працівники мають отримувати від 13,5 тис. грн.

Про це заявив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, передає Урядовий портал.

«На виконання Указу Президента України Володимира Зеленського у проекті передбачено кошти для встановлення мінімальної заробітної плати для лікарів на рівні 20 тисяч гривень та 13,5 тисячі гривень – для середніх медичних працівників»,  — зазначив Віктор Ляшко.

Як зазначається, для забезпечення зазначених рівнів заробітної плати програму медичних гарантій збільшено на 33,8 млрд грн, якщо порівняти з 2021 роком.

Водночас прем’єр-міністр України Денис Шмигаль додав, що середня зарплата лікарів в Україні становитиме 22,5 тис. грн. За словами прем’єр-міністра, у 2022 році медична галузь отримає з держбюджету 197 млрд грн. Це на 36 млрд більше, ніж цього року.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі