Міністр Шмигаля піарить себе і опозиційну ЄС

14 вересня 2020, 11:12 Львів, Політика
Share Button
Фото з Фейсбуку Олега Немчінова
Днями Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов дещо невдало пропіарився на відкриті багатостраждального стадіону "Скіф", який, між іншим, не зданий в експлуатацію.

Міністр без міністерства, як Немчінова звикли вже називати, опублікував у Фейсбуці допис з фото зі стадіону, де дякує Олександру Ганущину (очевидно, за реконструкцію “Скіфу”) та обурюється людям, які прийшли на відкриття без запрошення.

Взагалі, Олег Немчінов не має жодного відношення до реконструкції стадіону, тому не мав би і права обурюватись присутністю тих, кому він особисто був не радий.

Туди ж і Олександр Ганущин (член партії ЄС), якому дякують за стадіон, хоча гроші виділила держава, і голова облради тут ні у які ворота.

А тепер кілька фактів про Олега Немчінова та його методи введення політики (за матеріалами Телеграм-каналу #політичнийтреш).

З 2017 по 2020 рік Олег Немчінов був держсекретарем Мінмолоді та спорту, але помітити його лобіювання реконструкції стадіону було дуже важко. Це вже не кажучи про період 2007-2015 років, коли він був президентом Федерації легкої атлетики Львівщини.

Суть Немчінова як політика яскраво відображає ситуація з критикою Зеленського. Річ у тім, що пан Олег є “затятим порохоботом”, і логічно, що сьогоднішня влада йому не до душі. Однак, він так сильно хотів потрапити до влади, буд-якої, що вибачився за свою критику Олександра Зеленського, аби крісло, будь-яке, у Кабміні було його.

За інформацією #політичноготрешу, Немчінов насправді є просто ручним міністром Олександра Ганущина, з яким довго був однопартійцем. Його посада – Міністр Кабінету міністрів – є, швидше, номінальною. Тому амбіції Олега Немчінова вказують йому на крісло голови Львівської ОДА. А це явний конфлікт із Максимом Козицьким під патронатом Олександра Ганущина.

Можливо, саме тому, попри свою начебто вже лояльність до Зеленського та його ставленика на Львівщині Максима Козицького, Олег Немчінов постійно намагається “образити” останнього, як от фейковий рейтинг боротьби з Covid-19. І похвалити Ганущина.

На двох стільцях

Допис Олега Немчінова (1 година після публікації):

І вже відредагований допис, щоб і одних похвалити (Ганущина і ЄС), і від інших по шапці не отримати (Кощицького і СГ) (15 годин після публікації):

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі