Міносвіти перевіряє дисертацію Киви – Шкарлет

15 червня 2021 Життя
Share Button
Ілля Кива
Міністерство освіти і науки проводить перевірку дисертації, на підставі якої депутат від ОПЗЖ Ілля Кива отримав ступінь кандидата наук.

Про це повідомив на своєму Telegram-каналі голова МОН Сергій Шкарлет

“МОН отримало електронний примірник дисертації та атестаційну справу здобувача наукового ступеня. Триває перевірка всіх матеріалів, які надійшли. На підставі отриманої інформації експертна рада має провести аналіз наукової роботи, зокрема, перевірити її відповідність законодавству у сфері атестації кадрів вищої кваліфікації”, – написав він.

Також Шкарлет зазначив, що раніше некоректно висловився щодо відсутності заперечень з приводу здобуття Кивою наукового ступеня з урахуванням низки листів, отриманих міністерством, щодо “проведення розслідування обставин захисту” та про ознаки “внесення недостовірних даних здобувачем до дисертації”,

“Проте моя заява не є брехнею та була озвучена на підставі поточної інформації. Експертна рада після опрацювання отриманих листів офіційно визначить, які з них є запереченнями (мають пряме відношення до наукової роботи), та врахує їх під час складання експертного висновку”, – запевнив він.

При цьому міністр висловив жаль через те, що його слова стали підставою для звинувачень у брехні.

З одного боку, всі заяви, які надходять до нашого відомства, фіксуються, опрацьовуються й детально вивчаються. З іншого боку, кількість та якість заперечень щодо конкретних наукових робіт серед усіх отриманих звернень визначає експертна рада, встановлюючи їх належність до компетенції, та перевіряє на відповідність дійсності”, – пояснив він.

За словами Шкарлета, експертна рада у своїй роботі керується винятково вимогами українського законодавства та документально підтвердженими фактами.

26 квітня народний депутат від “Опозиційної платформи — За життя” Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію із державного управління. Члени атестаційної комісії одностайно проголосували за надання нардепу ступеня “кандидата наук”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі