Міносвіти програло суд Портнову щодо Майдану

25 січня 2021 Життя, Політика
Share Button
Тепер із сучасних українських підручників повинні прибрати моменти з героїзацією учасників подій "Революції гідності".

Колишній заступник глави адміністрації екс-президента Віктора Януковича Андрій Портнов повідомив, що виграв суд у Міністерства освіти України про зміст шкільних підручників.

“Суд зобов’язав Міністерство освіти і науки переглянути підручники історії 5-11 класів”, — написав Портнов у себе в Телеграмі у четвер, 21 січня.

За його словами, переглянуть ті книги, у яких термін президента Петра Порошенка описаний зайвою для наукової літератури “героїзацією та міфологізацією” учасників подій “Революції гідності”.

Згідно із заявою колишнього функціонера епохи Януковича, судовий процес за його позовом тягнувся майже рік, однак результати проведених у справі експертиз підручників, зобов’язали суд ухвалити таке рішення.

Крім того, таким статусом юрист перепостив у себе на каналі матеріал видання “Країна”, у розпорядженні якого першим з’явилося зазначене рішення суду.

Як зазначається в матеріалі, спочатку (ще 25-го березня) Портнов звернувся до МОН з вимогою вивчити викладене в наступних 8-ми підручниках: у семи — з історії України для 11-х класів різних авторів, випущених у 2019 році, і ще в одному підручнику історії для 5-го класу, 2018 року випуску. Видання наводить список цієї літератури:

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі