Міська ДАБК оштрафувала забудовника в районі Під Голоско на 2,5 млн гривень

23 червня 2021 Львів, Трафунки
Share Button
Фото: ЛМР
Міська інспекція Держархбудконтролю (ДАБК) оштрафувала компанію «Львівський домобудівний комбінат-плюс» на 2,5 млн грн за незаконне будівництво багатоповерхівки в районі Під Голоско. ДАБК не видавала компанії дозвіл на будівельні роботи, однак вона все одно почала будівництво.

Про це повідомляється у Фейсбук-спільноті “Львів.Містобудування”.

Компанія «Львівський домобудівний комбінат-плюс» зводить багатоповерхівку на вул. Малоголосківської у Львові (біля ЖК «Обрій-2») без дозволів. У квітні міська інспекція ДАБК відмовила забудовнику у дозволі на виконання будівельних робіт через численні недоліки у проектній документації. Зокрема, плани поверхів, фасадів, генплан не відповідали вимогам ДСТУ, технічні умови щодо водопостачання та водовідведення не були затверджені в департаменті ЖКГ тощо. Попри це, компанія все одно почала будівництво.

Минулого тижня Львівська міськрада закликала не купувати квартири в незаконній багатоповерхівці, а міська інспекція ДАБК почала позапланову перевірку. За її результатами у середу, 23 червня, інспекція видала припис про зупинення підготовчих і будівельних робіт, а також оштрафувала забудовника на 2 млн 519 тис. грн.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі