МОН призначило іменні стипендії вченим для вшанування подій Революції Гідності

24 листопада 2020
Share Button
Фото із відкритих джерел
Державні іменні стипендії для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні – призначено 21 молодому вченому.

Відповідний наказ оприлюднений на сайті МОН.

Конкурсний відбір претендентів на здобуття державних іменних стипендії було оголошено наказом МОН та створено Конкурсну комісію.

У період з 12 до 19 листопада 2020 року розглянуто матеріали, подані 153 претендентами, які працюють або навчаються в закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління міністерств, Служби безпеки України або перебувають у віданні Національної академії наук України, національних галузевих академій наук, з урахуванням розподілу державних іменних стипендій.

За результатами конкурсного відбору переможці з 2021 року отримуватимуть стипендію в розмірі двох прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановленому на початок року.

Відбір претендентів відбувався за кількома номінаціями:

  • стипендія імені Дмитра Максимова – 4 особи;
  • стипендія імені Назарія Войтовича – 5 осіб;
  • стипендія імені Романа Гурика – 4 особи;
  • стипендія імені Устима Голоднюка – 5 осіб;
  • стипендія імені Юрія Поправки – 3 особи.

Зазначимо, що з метою увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, постановою Кабінету Міністрів України засновано державні іменні стипендії найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні у п’яти номінаціях.

Нагадуємо, триває конкурс наукових, науково-дослідницьких проєктів «Зберігаючи пам’ять про Голокост».

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі